
Піддон під касети SHD для розсади 60*40 см
- Немає в наявності
- Код: ПКДР00077
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон під касети для розсади 60×40 см
Практичний піддон призначений для встановлення касет із розсадою стандартного розміру 60×40 см. Забезпечує зручний нижній полив, збір надлишкової води та захист поверхонь від вологи й забруднень. Виготовлений із міцного пластику, стійкого до вологи та багаторазового використання.
Характеристики:
Розмір: 60×40 см
Призначення: для касет з розсадою
Матеріал: міцний пластик
Використання: теплиці, парники, розсадники, домашнє вирощування
Кількість у ящику: 250 шт
КУПИТИ ПІДДОН ДІД КАСЕТИ ДЛЯ РОЗСАДИ ВИ МОЖЕТЕ НА НАШОМУ САЙТІ ОНЛАЙН АБО ЗВ'ЯЗАТИСЯ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ З НАШИМ МЕНЕДЖЕРОМ!!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для розсади |
| Тип | Піддон розсадний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 32 ₴








