
Сітка SHD 20*20 пластикова 1.5х20 м (зелена) Колібрі сітка парканна садова
- Немає в наявності
- Код: СПК00006
3 728,80 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуючи Сітку 20*20 пластмасова 1.5*20 метрів Ви отримуєте перевірена якість за доступною ціною
Ця сітка має осередки форми ромба розміром 20 мм. на 20 мм, ширина становить 1.5 метра, а довжина в рулоні 20 метрів.
Парканна сітка – це не цегляний паркан, не приївся всім – шифер, а просто екологічно чистий бар'єр з пластикової сітки, який поставить, приємну оку, кордон Вашій території.
Сетка виполнена из висококачественного полиетилена, поетому она не ржавеет и не поддается коррозии. Применение заборной сетки очень разнообразно, так как Ви можете использовать как на дачних участках, в садах и на клумбах, так и строй площадках, отдельно стоящих частних, территориях.
Чтоби оформить заказ, нажмите кнопку купить и заполните все данние для отправки! Доставка осуществляется всеми транспортними компаниями в короткий срок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 20 м |
| Довжина комірки | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сітки | Універсальна |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 3 728,80 ₴






