
Баул SHD 150 см* 100 см мішок поліпропіленовий (Індія)
- Немає в наявності
- Код: МЕШ0026
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішки баули білі щільні
Баул 150 см завдовжки і 100 см. шириною чудово підійдуть для пакування сипких продуктів, так само для непродуктів і різних матеріалів. Під час переїзду для речей і курток. У них зручно транспортувати будівельне та побутове сміття.
Використовуються у разі збирання врожаю для перевезення та зберігання овочів.
Багаторазовий, мішок не потрібно викидати після першого використання. Ці мішки також придатні для вторинного використання, що робить їх екологічно чистими у використанні! Після того, як ви закінчите використовувати мішок, просто викиньте його в відходи вторинного перероблення.
Використовують для великогабаритних вантажів до 100 кг.
Наші мішки — чудової якості, під час їх купівлі та використання Ви будете впевнені, що зробили цю покупку в нас не дарма.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 175 кг |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 100 кг |
| Довжина | 150 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Мішок |
- Ціна: 55 ₴








