
Розумний горщик Lechuza NIDO Cottage круглий 6 л 27 x 23 см, Колір Бузковий
- В наявності
- Код: 15094
2 441 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісне кашпо NIDO Cottage в п'яти матових відтінках органічно доповнить будинок, альтанку або зону патіо. У комплекті йде підвіс з нержавіючої сталі. Кашпо можна використовувати і без нього – встановити в інтер'єрі - на підвіконні, столі і т. д.
Зроблено з високоякісного пластику з фактурою поверхні під плетіння.
Система автоматичного поливу подбає про рослину на тривалий період часу. Для того щоб не пропустити момент додавання води кашпо доповнено поплавковим індикатором. В комплекті – зовнішній і внутрішній горщик, індикатор рівня води, міцний металевий підвіс і пакет з дренажем, багатою мікроелементами. Особливі переваги:
Система автополиву
Дренаж в комплекті
Знімний внутрішній горщик
Якісний пластик
Зроблено з високоякісного пластику з фактурою поверхні під плетіння.
Система автоматичного поливу подбає про рослину на тривалий період часу. Для того щоб не пропустити момент додавання води кашпо доповнено поплавковим індикатором. В комплекті – зовнішній і внутрішній горщик, індикатор рівня води, міцний металевий підвіс і пакет з дренажем, багатою мікроелементами. Особливі переваги:
Система автополиву
Дренаж в комплекті
Знімний внутрішній горщик
Якісний пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lechuza |
| Країна виробник | Німеччина |
| Встановлення | Настільна, Підвісна, Балконна, Підлогова, Настінна |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 230 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Об`єм | 6 л |
- Ціна: 2 441 ₴







