
Розумний горщик Lechuza Classico Color LS 21 круглий 3 л 22 x 20 см, Колір Білий
- В наявності
- Код: 14260
2 478 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі, популярні кашпо CLASSICO Color є обов'язковим предметом в будь-якому будинку. Його стримані матові кольори і сучасний дизайн чудово підходять для вітальні, спальні, балкона і тераси.
Кашпо CLASSICO Color переконливі в своїй естетиці, високоякісному пластику і розумних функціях. Надійна система автополиву LECHUZA забезпечує рослини вологою, як в природі, а на відкритих майданчиках выкрученный гвинт з днища кашпо захищає коріння рослини від застою вологи після дощу.
Стильний дизайн і шовковиста матова поверхня в гармонійному білому, сірому і мускатном кольорі створюють відмінне обрамлення для кімнатних або вуличних рослин. Це прекрасна класична комбінація з великим ефектом!
Особливі переваги:
Система автополиву
Шовкова матова поверхня
Дренаж в комплекті
Друге дно (сепаратор)
УФ і морозотривке
Кашпо CLASSICO Color переконливі в своїй естетиці, високоякісному пластику і розумних функціях. Надійна система автополиву LECHUZA забезпечує рослини вологою, як в природі, а на відкритих майданчиках выкрученный гвинт з днища кашпо захищає коріння рослини від застою вологи після дощу.
Стильний дизайн і шовковиста матова поверхня в гармонійному білому, сірому і мускатном кольорі створюють відмінне обрамлення для кімнатних або вуличних рослин. Це прекрасна класична комбінація з великим ефектом!
Особливі переваги:
Система автополиву
Шовкова матова поверхня
Дренаж в комплекті
Друге дно (сепаратор)
УФ і морозотривке
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lechuza |
| Країна виробник | Німеччина |
| Встановлення | Балконна, Настільна, Підлогова |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Об`єм | 3 л |
- Ціна: 2 478 ₴







