
Лійка Lechuza Yula 1,7 л h 22 см, Колір сланцево-сірий
- В наявності
- Код: 13911
895 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка Lechuza Yula — це стильний догляд за улюбленими рослинами. Yula задовольнить будь-які вимоги прихильників сучасного стилю в інтер'єрі. Ідеально виглядає з кошиком для рослин Yula. Лаконічність і стриманість цієї лінійки підкреслить вишуканість інтер'єру, і разом з тим, зробить приміщення більш затишним і домашнім.
Особливості:
Не б'ється
Легка
Стійкий до УФ-променів
Високоякісний пластик
Особливості:
Не б'ється
Легка
Стійкий до УФ-променів
Високоякісний пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lechuza |
| Країна виробник | Німеччина |
| Встановлення | Балконна, Настільна, Підлогова |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Система автоматичного поливу |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 220 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Об`єм | 1.7 л |
- Ціна: 895 ₴







