
Гірлянда хвойна SGX Елітна з шишками 2.90 м.зелена
- Немає в наявності
- Код: Гірл. шишка
950 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда хвойна Елітна з шишками 2.90 м
Гірлянда з плівки — це практична та красивa прикраса для святкового декору. Виготовлена з високоякісного ПВХ, вона імітує натуральну хвою: гілки густі, м’які на дотик, з реалістичною формою голочок.
Гірлянда легко монтується та приймає потрібну форму, що дозволяє використовувати її для прикрашання перил, дверей, вікон, камінів, сходів або вітрин. ПВХ не осипається, зберігає форму та колір протягом багатьох сезонів.
-
Ця гірлянда особлива, оскільки вже прикрашена шишками.
- Кількість шишок: 10 шт.
- Оригінальна колірна гама – засніжені конусні кінці і темно-зелена хвоя біля основи.
- Хвоя гілок ялинки виготовлена з ПВХ.
-
Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
-
Упаковується в коробку.
-
Довжина гірлянди: 290 см.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 30 см
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Кількість гілок: 148 шт.
- Кількість рядів у гірлянді: 37 рядів.
- Дротяна основа гірлянди дозволяє формувати крону і вигляд як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yalynkar |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 2900 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гілки | 8 см |
| Діаметр гірлянді | 30 см |
| Прикраси | шишка |
| Колір хвої | Білий кінчик, Зелений |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 950 ₴







