
Набір дерев'яних ялинкових іграшок 12 шт SGX + подарункова коробка. Новорічна прикраса. Еко-іграшки з Фанери
- Немає в наявності
- Код: набір дер. іграш.
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дерев'яних ялинкових іграшок 12 шт + подарункова коробка. Новорічна прикраса. Еко-іграшки з Фанери
У набір входить 12 дерев'яних іграшок і всі вони упаковані в красиву, дерев'яну коробку, яка відмінно виглядає і зробить подарунок просто неповторним.
Розмір іграшок: 7-10см
Розмір коробки деревяної: 145*250*50мм
Всі іграшки виготовлені із високоякісної фанери сорту – Е (елітний) та вирізані за допомогою лазера.
Такий набір дерев'яних іграшок стане чудовим вибором як подарунок на Новорічні свята Вашим близьким та друзям, він створить затишок у будинку та залишить теплі спогади на довгий час!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yalynkar |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 14.5 см |
| Матеріал | Фанера |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість іграшок | 12 шт |
| Комплектація | декоративне сіно, іграшки, коробка, стрічка |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 2 ₴








