
Гірлянда хвойна SGX Карпатська VIP 2.90 м. зелена
- Немає в наявності
- Код: Гірл.Карп
704 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда хвойна "Карпатська VIP" 2.90м
Гірлянда з плівки — це практична та красивa прикраса для святкового декору. Виготовлена з високоякісного ПВХ, вона імітує натуральну хвою: гілки густі, м’які на дотик, з реалістичною формою голочок.
Гірлянда легко монтується та приймає потрібну форму, що дозволяє використовувати її для прикрашання перил, дверей, вікон, камінів, сходів або вітрин. ПВХ не осипається, зберігає форму та колір протягом багатьох сезонів.
- Хвоя гілок виготовлена з ПВХ.
- Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
- Довжина гірлянди: 2.90 м.
- Упаковується в коробку.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 30 см
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Основа з металевого прута дозволяє формувати крону гірлянди як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yalynkar |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гілки | 8 см |
| Діаметр гірлянді | 30 см |
| Довжина гірлянді | 270 см |
| Колір хвої | Зелений |
- Ціна: 704 ₴








