
Горшок для цветов Elho Greenville Round круглый 7.6 л 25 x 23 см , Цвет Бежевый
- В наявності
- Код: 537777
955 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейство greenville поєднує в собі сучасний вишуканий дизайн з розумним і практичним водним рішенням для повсякденного догляду за рослинами. У цьому безшовний гладкому вазоні природних тонів є вбудований резервуар для води. elho не тільки дає місце природі, але і робить її щасливою, представляючи цей асортимент, зроблений з 100% перероблених матеріалів. Цей красивий дизайнерський горщик з переробленого пластику морозостійкий, тому його можна використовувати в будь-який час року в саду або на терасі. В горщику є вбудований резервуар для води, тому вашим рослинам завжди буде достатньо води. Ці горщики для квітів виготовлені з якісного пластику, прості у догляді і міцні.
- Доступні в різних стильних кольорах
- Виготовлений з переробленого пластику, проведений з використанням власної енергії вітру, 100% переробляється,
- Не втрачає колір, міцний і легко очищається
ELHO - це в першу чергу оригінальні і незвичайні дизайнерські рішення для вазонів високої якості, які при цьому виготовлені з переробленого пластику. Завдяки цьому суттєво зменшується вплив на навколишнє середовище, а рівень якості продукції зберігається на тому ж рівні.
- Доступні в різних стильних кольорах
- Виготовлений з переробленого пластику, проведений з використанням власної енергії вітру, 100% переробляється,
- Не втрачає колір, міцний і легко очищається
ELHO - це в першу чергу оригінальні і незвичайні дизайнерські рішення для вазонів високої якості, які при цьому виготовлені з переробленого пластику. Завдяки цьому суттєво зменшується вплив на навколишнє середовище, а рівень якості продукції зберігається на тому ж рівні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elho |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 230 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Об`єм | 7.6 л |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 955 ₴







