
Горщик для квітів Serinova Ruby круглий 66 л 49 x 45 см, Колір Біло-Сірий
- Немає в наявності
- Код: 11543
2 750 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний і естетичний дизайн горщика для квітів Ruby, прикрасить сучасний інтер'єр будинку, офісу чи ресторану. В горщику є отвір для автополиву рослини за допомогою гніту. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Виготовлений з поліпропілену - найбільш безпечний з всіх видів пластику, матеріал не має запаху, стійкий до вигорання кольору під впливом сонця.
Характеристики
Об'єм: 66 л
Діаметр/висота: 49 x 45 см
Вага: 2,8 кг
Колір: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр | 490 мм |
| Об`єм | 66 л |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 2 750 ₴



