
Горщик для квітів Serinova Kumsal круглий 5,5 л 30 x 57 см, Колір Білий
- Немає в наявності
- Код: 11488
843 ₴
Створюйте свій неповторний квітник з горщиками для квітів Kumsal. Використовуйте наявний простір по максимуму і приділяйте кожній квіточці особливу увагу. Рослину можна висаджувати у внутрішній горщик або в основний горщик. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Для стійкості горщика, на дно можна покласти обважнювач. Матеріал виробу поліпропілен - найбільш безпечний з усіх видів пластику, не має запаху, стійкий до УФ-випромінювання, вигоряння кольору під впливом сонця. Може використовуватися всередині приміщення і на вулиці.
Характеристики
Об'єм: 5,5 л
Діаметр/висота: 30 х 57 см
Вага: 3 кг
Колір: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 570 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Об`єм | 5.5 л |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 843 ₴




