
Горщик для квітів на ніжці Serinova Nergiz круглий 47 л 59 x 59 x 41 см, Колір Антрацит
- В наявності
- Код: 11503
1 889 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою горщика для квітів на ніжці Nergiz, можна вдало оформити зону біля дверей або уздовж стежки в сад. Створюйте прекрасні квіткові композиції у себе вдома, в кафе, ресторанах, офісах, дачах або балконах. Підходить для великих квітів і рослин. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Горщик виготовлений з поліпропілену - найбільш безпечний з усіх видів пластику, матеріал не має запаху, стійкий до УФ-випромінювання, вигоряння кольору під впливом сонця. Може використовуватися всередині приміщення і на вулиці.
Характеристики
Об'єм: 47 л
Довжина/ширина/висота: 58,9 х 58,8 х 41,1 см
Вага: 3,13 кг
Колір: антрацитовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.13 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Діаметр | 590 мм |
| Об`єм | 47 л |
- Ціна: 1 889 ₴








