
Горщик для квітів Serinova Villa круглий 54 л 58 x 41 см, Колір Антрацит
- В наявності
- Код: 11659
1 460 ₴/пара
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У приміщенні або на відкритому повітрі, горщик для квітів Villa, вигідно підкреслить красу ваших рослин. Горщик з матовим покриттям і приглушеною палітрою кольорів підійде до більшості сучасних стилів інтер'єру. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Виготовлений з поліпропілену - найбільш безпечний з усіх видів пластику, матеріал гнучкий, не має запаху, стійкий до УФ-випромінювання, вигоряння кольору під впливом сонця. Може використовуватися всередині приміщення і на вулиці.
Піддон в комплекті не йде.
Характеристики
Об'єм: 54 л
Діаметр/висота: 58 x 41 см
Вага: 1,45 кг
Колір: антрацитовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Тип | Вазон |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 410 мм |
| Діаметр | 580 мм |
| Об`єм | 54 л |
| Ширина | 580 мм |
- Ціна: 1 460 ₴/пара



