
Підставка під горщик квітковий Serinova Villa кругла 54 см, Колір Зелений, продається тільки з горщиком Villa 110 л.
- Немає в наявності
- Код: 20250
393 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виготовленні підставки, використовується пластик високої якості – це гарантує стійкість до пошкоджень і поломок. Підставка призначена для підживлення рослини водою знизу, і для запобігання протікання води на підвіконня при поливі. Забезпечуючи чистоту і зручність в експлуатації.
Характеристики:
Діаметр/висота: 54 х 6,5 см
Колір: зелений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Тип | Піддон для горщика/вазона |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.5 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 393 ₴




