
Горщик для квітів Serinova Villa круглий 110 л 68 x 53 см, Колір теракотовий
- В наявності
- Код: 11664
1 449,90 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У приміщенні або на відкритому повітрі, горщик для квітів Villa, вигідно підкреслить красу ваших рослин. Горщик з матовим покриттям і приглушеною палітрою кольорів підійде до більшості сучасних стилів інтер'єру. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Виготовлений з поліпропілену - найбільш безпечний з усіх видів пластику, матеріал гнучкий, не має запаху, стійкий до УФ-випромінювання, вигоряння кольору під впливом сонця. Може використовуватися всередині приміщення і на вулиці.
Піддон в комплекті не йде.
Характеристики
Об'єм: 110 л
Діаметр/висота: 68 x 53 см
Вага: 3,18 кг
Колір: теракотовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр | 68 мм |
| Об`єм | 110 л |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 1 449,90 ₴




