
Вазон для квітів Lamela PASSA круглий 600x400x600 мм, колір кремовий
- Немає в наявності
- Код: 9058549
1 916 ₴
Вазон PASSA від Lamela, який привертає увагу своїм дизайном і практичністю. Його сучасний стиль робить його чудовою прикрасою для кожної тераси, балкона, а також ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру в оселі. Дизайн ідеально поєднується із зеленими рослинами, створюючи гармонію естетики та функціональності. Вставка для горщика має ручки, завдяки чому її дуже зручно витягувати.
Продукт вирізняється високою міцністю, а його конструкція забезпечує захист рослин. Вазон виготовлений із міцного пластику, який не тріскається, не деформується і не втрачає кольору під впливом погодних умов.
Основні характеристики вазона Lamela PASSA 600x400x600 мм антрацит:
• Вазон виготовлений за технологією видувного формування
• Вкладка з ручками у комплекті
• Стійкий до морозу та погодних умов
• Колір: антрацит + чорна вкладка
• Широке застосування – вазон можна розміщувати як на балконі та терасі, так і всередині приміщень
• Сучасний та оригінальний дизайн
• Легкий у догляді
• Висока якість виконання
• Преміальний продукт, створений з особливою ретельністю та увагою до кожної деталі
Lamela — сімейна компанія з Ловіча, що існує з 1986 року.Вона спеціалізується на виробництві квіткових горщиків із пластику та кераміки, які відрізняються високою якістю та цікавим дизайном. Завдяки цьому горщики Lamela часто обирають для професійного озеленення садів, а також для прикрашання присадибних ділянок, балконів і підвіконь у будинках.
Серія: PASSA
Покриття: матове
Колір: кремовий
Матеріал: пластик
Розмір:600x400x600 мм
Діаметр: 40 см
Підставка: немає
Вироблено в Польщі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lamela |
| Країна виробник | Польща |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Кремовий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 1 916 ₴



