
Сумка-чохол SGH для зберігання штучної ялинки заввишки до 2 м чорна з червоними ручками
- Немає в наявності
- Код: 00015
749 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Довжина | 120 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для штучної ялинки |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 749 ₴






