-18%

Мішки поліетиленові SHD для засолення овочів 55 мкм 65*100 50 шт.
- В наявності
- Код: МЕШЗ00001
17 ₴
13,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцні поліетиленові мішки 55 щільності
Призначені для засолення овочів і зберігання продуктів. Абсолютно безпечні в контакті з харчовими продуктами, не токсичні. Не пропускають вологу. Міцні, стійкі до хімічних впливів.
Крім того, у них можна переносити або просто зберігати або які речі. Поліетиленові мішки мають більшу щільність, що забезпечує стійкість до глибокого заморожування, а також витримують великі навантаження. Мішки з поліетилену дуже легкі, але вони можуть витримувати вагу 1000 разів більше, ніж вони самі.
На сьогодні саме поліетиленові мішки показують найкращі експлатаційні характеристики, порівняються з якими не вдалося більше жодного пакувального матеріалу.Продаж від 50 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 65 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1000 см |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
| Товщина | 55 |
- Ціна: 13,94 ₴









