
Сітка пластикова SHD 45*45 Клевер 1.0х20 м (зелена) квадрат із запаяним краєм
- Немає в наявності
- Код: СПК000053
2 316 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купуючи Сітку 45*45 пластмасову 1.0*20 метрів (квадрат) Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною
Ця сітка має комірки розміром 45 мм. на 45 мм, ширина становить 1.0 метр, а довжина в рулоні 20 метрів. Сітка має запаяний край, гнучка та дуже зручна у використанні.
Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє й не піддається корозії. Застосування парканної сітки дуже різноманітне, ви можете використовувати її на дачних ділянках, у садах і на клумбах, на будівельних майданчиках, та приватних, територіях.
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправлення! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями за короткий термін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 200 м |
| Довжина комірки | 85 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Ширина комірки | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сітки | Універсальна |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 2 316 ₴








