
Розумне кашпо Lechuza Canto Slatestone Low 30 квадратний 30 x 30 x 30 см, Колір Темно-сірий
- В наявності
- Код: 15931
5 086 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичне кашпо у формі куба CANTO Slatestone Low 30 надає будь-якій обстановці ноту природності і сучасності. Немає ніяких обмежень для модного озеленення!
З універсальною колекцією кольорів і розмірів ви завжди зможете знайти підходяще кашпо для будь-якої дизайнерської ідеї озеленення інтер'єру або на відкритому повітрі.
Сукуленти на полиці, трави в зоні патіо або зелена лілія на столі ‒ CANTO 30 перетворює кожну рослину в ефектну композицію. Контраст природної фактури кашпо і рослин додає простору великий ефект. У розмірі CANTO 30 ідеально підходить для невеликих полиць, сервантів або столів.
Наприклад, композиція з маленьким кашпо буде відмінно виглядати в якості прикраси столу як в міському, так і в заміському інтер'єрі. Вбудована система автополиву з ємністю для води надійно забезпечує рослини вологою і добривами.
Індикатор рівня води повідомляє вам, коли прийшов час знову долити воду. Таким чином, навіть в маленькому CANTO рослини, як і раніше, мають оптимальний догляд. Особливі переваги:
Система автополиву
Фактура поверхні під камінь
Пересаджувати в кашпо рослина не потрібно
Якісний пластик
З універсальною колекцією кольорів і розмірів ви завжди зможете знайти підходяще кашпо для будь-якої дизайнерської ідеї озеленення інтер'єру або на відкритому повітрі.
Сукуленти на полиці, трави в зоні патіо або зелена лілія на столі ‒ CANTO 30 перетворює кожну рослину в ефектну композицію. Контраст природної фактури кашпо і рослин додає простору великий ефект. У розмірі CANTO 30 ідеально підходить для невеликих полиць, сервантів або столів.
Наприклад, композиція з маленьким кашпо буде відмінно виглядати в якості прикраси столу як в міському, так і в заміському інтер'єрі. Вбудована система автополиву з ємністю для води надійно забезпечує рослини вологою і добривами.
Індикатор рівня води повідомляє вам, коли прийшов час знову долити воду. Таким чином, навіть в маленькому CANTO рослини, як і раніше, мають оптимальний догляд. Особливі переваги:
Система автополиву
Фактура поверхні під камінь
Пересаджувати в кашпо рослина не потрібно
Якісний пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lechuza |
| Країна виробник | Німеччина |
| Встановлення | Настільна, Підвісна, Балконна, Підлогова, Настінна |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Об`єм | 12 л |
- Ціна: 5 086 ₴









