
Новогодние домики SGX с подсветкой LED на батарейках. Набор подарочных, рождественских сувениров.
- В наличии
- Код: Буд. Н-021
898 ₴
Новорічні будиночки 2шт з підсвіткою LED на батарейках
Підсвітка - гірлянда LED на батарейках.
Середній розмір одного виробу (см): 15×10×8.
Розмір коробки (см): 33×13×10.
Кількість будиночків - 2шт.
Будиночок виготовлений з високоякісної фанери сорту – Е (елітний) та вирізаний за допомогою лазера.
Така хатка стане чудовим вибором як подарунок на Новорічні свята Вашим близьким та друзям, він створить затишок у будинку та залишить теплі спогади на довгий час.
Ідеально під ялинку, на підвіконня, столик або як нічник у спальню! . Оснащені теплим сяючим світлодіодним світлом, вони дуже гарно створюють атмосферу, яка повністю занурить ваш дім у різдвяну атмосферу!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yalynkar |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 13 см |
| Дополнительные элементы декора | LED подсветка |
| Диаметр | 10 см |
| Материал | Фанера |
| Тип | Статуэтки новогодние |
| Ширина | 33 см |
- Цена: 898 ₴











