
Набор елочных игрушек шаров SGX "Бархат" 18 шт. Бордовый D-8см. Подарочный набор новогодних шаров. Шарики на елку
- Нет в наличии
- Код: Куля борд.
739 ₴
Цей набір новорічних пластикових куль стане незамінним елементом для прикраси вашої ялинки та створення святкової атмосфери, що дозволяє експериментувати з декором і додати яскравості будь-якому простору.
Кулі виготовлені з якісного та легкого пластику, що робить їх безпечними та довговічними. Вони стійкі до ударів та не б'ються, тому підходять для використання в будинках з дітьми або домашніми тваринами.
Набір включає кулі з велюровою поверхнею, що дозволяє створювати унікальні комбінації та підкреслювати індивідуальність вашої ялинки.
Основні характеристики:
- Кількість в наборі: 18 шт.
- Розмір куль: 8 см
- Матеріал: пластик
- Розмір Коробки: 50х25х8
- Тип поверхні: Оксамит
- Призначення: для прикраси ялинок, гірлянд, вінків та інтер'єру
Цей набір новорічних пластикових куль стане чудовим вибором для створення яскравого і безпечного святкового декору!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yalynkar |
| Страна производитель | Украина |
| Вес изделия | 700 г |
| Длина | 50 см |
| Дополнительные элементы декора | Елочные игрушки |
| Диаметр | 8 см |
| Цвет | Бордовый |
| Материал | Пластик |
| Тип | Игрушки на елку |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 739 ₴


