
Набор деревянных елочных игрушек SGX 12 шт. + подарочная коробка. Новогоднее украшение. Эко-игрушки из Фанеры
- Нет в наличии
- Код: набір дер. іграш.
2 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
+380 (96) 301-45-93
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір дерев'яних ялинкових іграшок 12 шт + подарункова коробка. Новорічна прикраса. Еко-іграшки з Фанери
У набір входить 12 дерев'яних іграшок і всі вони упаковані в красиву, дерев'яну коробку, яка відмінно виглядає і зробить подарунок просто неповторним.
Розмір іграшок: 7-10см
Розмір коробки деревяної: 145*250*50мм
Всі іграшки виготовлені із високоякісної фанери сорту – Е (елітний) та вирізані за допомогою лазера.
Такий набір дерев'яних іграшок стане чудовим вибором як подарунок на Новорічні свята Вашим близьким та друзям, він створить затишок у будинку та залишить теплі спогади на довгий час!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yalynkar |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 5 см |
| Длина | 14.5 см |
| Материал | Фанера |
| Тип | Игрушки на елку |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество игрушек | 12 шт |
| Комплектация | декоративное сено, игрушки, коробка, лента |
| Цвет | Дерево |
- Цена: 2 ₴








