
Гирлянда хвойная SGX Карпатская VIP 2.90 м. зеленая
- Нет в наличии
- Код: Гірл.Карп
704 ₴
+380 (96) 301-45-93
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гірлянда хвойна "Карпатська VIP" 2.90м
Гірлянда з плівки — це практична та красивa прикраса для святкового декору. Виготовлена з високоякісного ПВХ, вона імітує натуральну хвою: гілки густі, м’які на дотик, з реалістичною формою голочок.
Гірлянда легко монтується та приймає потрібну форму, що дозволяє використовувати її для прикрашання перил, дверей, вікон, камінів, сходів або вітрин. ПВХ не осипається, зберігає форму та колір протягом багатьох сезонів.
- Хвоя гілок виготовлена з ПВХ.
- Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
- Довжина гірлянди: 2.90 м.
- Упаковується в коробку.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 30 см
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Основа з металевого прута дозволяє формувати крону гірлянди як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yalynkar |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр ветки | 8 см |
| Диаметр гирлянди | 30 см |
| Длинна гирлянди | 270 см |
| Цвет хвои | Зеленый |
- Цена: 704 ₴








