
Гірлянда хвойна лита SGX Буковельська 1м. засніжена
- Немає в наявності
- Код: Гірл.Засніж.Бук.
950 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда хвойна лита Буковельська Засніжена 1м
Лита хвойна гірлянда — це стильна та довговічна прикраса, яка створить атмосферу свята й затишку у вашому домі. Виготовлена з високоякісного литого ПВХ, гірлянда максимально точно імітує натуральні гілки ялини: м’яка на дотик, пишна й густа, з реалістичною формою голочок.
Гірлянда ідеально підходить для декору інтер’єру та екстер’єру: нею можна прикрасити перила, камін, двері, вікна, вітрини або сходи. Завдяки міцній основі та гнучкій конструкції, виріб легко набуває потрібної форми й добре її утримує.
Прикрасьте гірлянду на свій смак — додайте кульки, шишки, стрічки або світлодіодну підсвітку, щоб створити індивідуальний святковий стиль.
- Штучна гірлянда лита, виконана з максимальною реалістичністю. Хвоя гілок ялинки виготовлена з харчового пластику. Гілочки литої штучної хвої виливаються в спеціальних формах з пластику. Вона виглядає, як жива справжня ялинка.
- Завдяки тому, що штучний сніг нерівномірно прикрашає кожну гілку, гірлянда виглядає максимально природно і по-зимовому. Щоб виготовити засніжену гірлянду, потрібно спочатку виготовити зелену, і потім її засніжити
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
- Наші вироби сертифіковані, без запаху, не обсипаються, не горять.
- Упаковується в коробку.
- Довжина гірлянди: 1 метр.
- Діаметр гірлянди в розпушеному вигляді: 35 см.
- Діаметр відростків: 50мм
- Дротова основа гірлянди дозволяє формувати крону і вид як Вам буде зручніше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yalynkar |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гілки | 5 см |
| Діаметр гірлянді | 35 см |
| Довжина гірлянді | 100 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір хвої | Білий, Засніжена, Зелений |
- Ціна: 950 ₴





