
Гирлянда хвойная SGX Снежная Королева 2.90 м. зеленая
- Нет в наличии
- Код: Гірл.С.К.
827 ₴
+380 (96) 301-45-93
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гірлянда хвойна Снігова Королева
Гірлянда з плівки — це практична та красивa прикраса для святкового декору. Виготовлена з високоякісного ПВХ, вона імітує натуральну хвою: гілки густі, м’які на дотик, з реалістичною формою голочок.
Гірлянда легко монтується та приймає потрібну форму, що дозволяє використовувати її для прикрашання перил, дверей, вікон, камінів, сходів або вітрин. ПВХ не осипається, зберігає форму та колір протягом багатьох сезонів.
- Кольорова гама оригінальна – засніжені конусні кінці і темно-зелена хвоя біля основи.
- Хвоя гілок ялинки виготовлена з ПВХ.
- Наші вироби сертифіковані, без запаху, не осипаються, не горять.
- Довжина гірлянди: 2.90 м.
- Упаковується в коробку.
- Діаметр гірлянди в розпушений вигляді: 30 см.
- Діаметр відростків: 80 мм.
- Кількість гілок: 140 шт.
- Кількість рядів в гірлянді: 35 рядів.
- Основа з металевого прута дозволяє формувати крону гірлянди і вигляд як Вам буде зручніше.
- Ця декорація багаторазового використання. Зазвичай її кріплять на балкон, над вікном, над дверима, на камін, сходові поручні і безліч інших варіантів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yalynkar |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр ветки | 8 см |
| Диаметр гирлянди | 30 см |
| Длинна гирлянди | 290 см |
| Количество веток | 140 |
| Цвет хвои | Белый кончик, Зеленый |
- Цена: 827 ₴




