
Новорічна гірлянда "Метеоритний дощ". Світлодіодна ШТОРА ПАЛИЧКИ 8шт. 3м мультиколор. Танучі бурульки
- Нет в наличии
- Код: Палочки 1851-01
475 ₴
+380 (96) 301-45-93
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новорічна світлодіодна гірлянда ШТОРА ПАЛИЧКИ 8шт. 3м мультиколор
Колір світлодіодів: мульти
Розміри гірлянди: ширина завіси - 3м, довжина нитки вниз - 0,5 м.
Довжина шнура: 1,5 м
Вигляд, діаметр дроту: прозорий ПВХ 1,8 мм
Кількість лампочок: 8шт
Форма, розмір фігури: паличка, 50см
Тип лампи: led стрічка
Ступінь захисту IP: IP 44
Внутрішнє застосування: да
Джерело живлення: мережа 220В
LED гірлянда "Тануть бурульки" для внутрішнього і зовнішнього декору фасадів і об'єктів. Являє собою гнучкий шнур живлення (базовий), на якому розташовані виконані з пластику прозорі трубки. Почергове світіння діодів створюють ефект біжить краплі, що стікає по тане бурульку.
Знайти інші оригінальні ідеї для інтер'єру Ви можете в інтернет магазині Xatynka https://xatynka.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yalynkar |
| Страна производитель | Украина |
| Длина шнура питания | 3 м |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Цветовая гамма | Зеленый, Красный, Синий, Желтый |
| Количество ламп | 8 шт |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Количество светодиодов | 8 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Срок службы | 50000 час |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Метеоритный дождь |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| длинна палочек | 50 см |
- Цена: 475 ₴








