
Горщик для квітів на ніжці Serinova Nergiz круглий 25 л 47 x 47 x 34 см, Колір Антрацит
- В наявності
- Код: 11500
786 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою горщика для квітів на ніжці Nergiz, можна вдало оформити зону біля дверей або уздовж стежки в сад. Створюйте прекрасні квіткові композиції у себе вдома, в кафе, ресторанах, офісах, дачах або балконах. Підходить для великих квітів і рослин. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Горщик виготовлений з поліпропілену - найбільш безпечний з усіх видів пластику, матеріал не має запаху, стійкий до УФ-випромінювання, вигоряння кольору під впливом сонця. Може використовуватися всередині приміщення і на вулиці.
Характеристики
Об'єм: 25,3 л
Довжина/ширина/висота: 47,4 х 47,6 х 33,6 см
Вага: 1,42 кг
Колір: антрацитовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.42 кг |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Діаметр | 470 мм |
| Об`єм | 25 л |
- Ціна: 786 ₴






