
Горщик для квітів Serinova Villa круглий 35 л 48 x 36 см, Колір Теракотовий
- Немає в наявності
- Код: 11652
369 ₴/пара
У приміщенні або на відкритому повітрі, горщик для квітів Villa, вигідно підкреслить красу ваших рослин. Горщик з матовим покриттям і приглушеною палітрою кольорів підійде до більшості сучасних стилів інтер'єру. Горщик без дренажних отворів, для видалення надлишків вологи можна використовувати керамзит. Виготовлений з поліпропілену - найбільш безпечний з усіх видів пластику, матеріал гнучкий, не має запаху, стійкий до УФ-випромінювання, вигоряння кольору під впливом сонця. Може використовуватися всередині приміщення і на вулиці.
Піддон в комплекті не йде.
Характеристики
Об'єм: 35 л
Діаметр/висота: 48 x 36 см
Вага: 1,09 кг
Колір: Теракотовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Теракотовий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.09 кг |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 480 мм |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 480 мм |
- Ціна: 369 ₴/пара



