
Підставка під горщик квітковий Serinova Villa кругла 54 см, Колір Теракот, продається тільки з горщиком Villa 110 л.
- Немає в наявності
- Код: 20251
393 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При изготовлении подставки, используется пластик высокого качества – это гарантирует стойкость к повреждениям и поломкам. Подставка предназначена для подпитки растения водой снизу, и для предотвращения протекания воды на подоконник при поливе. Обеспечивая чистоту и удобство в эксплуатации.
Характеристики:
Диаметр/высота: 54 х 6,5 см
Цвет: теракот
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Serinova |
| Країна виробник | Туреччина |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Дренажні отвори | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Піддон для горщика/вазона |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.5 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 393 ₴




