-18%

Чохли для рослин SHD «SHADOW» 70х100 підготовка троянд до зими
- В наявності
- Код: ЧДСР00002
99 ₴
81,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (96) 301-45-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо до вашої уваги чохли для захисту рослин із високоякісного агроволокна ТМ «Shadow».
Чохли для рослин «SHADOW» виготовлені з нетканого матеріалу — екологічно чистого та не токсичного. Завдяки перфорації матеріалу рослина отримує необхідні їй повітря і вологу. Нетканий матеріал досить міцний і має щільність 50 г/м2, це дає змогу захистити Ваші рослини від перепадів температури та опадів. Ця модель захисного чохла має ширину 70 см і довжину 100 см. За діаметром нижнього краю чохла вшитий затяжний шнур, завдяки якому легко можна зафіксувати чохол.
Із захистом «SHADOW» рослини будуть завжди здоровими та сильними!!!
Шанувані клієнти! Ми є безпосереднім виробником чохлів для захисту рослин, тому завжди відкриті для співпраці як із роздрібними, так і з гуртовими покупцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Тип | Агроволокно |
| Щільність | 50 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 см |
| Діаметр нижнього ярусу | 0.70 м |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 81,18 ₴





